نور ایستا پلاستیک (نیپکو) ،بیش از 20 سال تجربه

پیام مدیر عامل

 تجربه از ارزش بسیار بالائی برخوردار است و می تواند یکی از عوامل اصلی در موفقیت بشمار آید. به همین دلیل مشتریان در سراسر جهان به تولیدکنندگان باتجربه اعتماد می کنند.

شرکت نور ایستا پلاستیک (نیپکو) با تلفیق جدیدترین تکنولوژی روز دنیا و تجربه مناسب با بکار گیری روشهای SMC, BMC, GMT, RTM و LFT برای تولید انواع محصولات با بهترین کیفیت و قیمت های رقابتی به عنوان یکی از تأمین کنندگان معتبر در زمینه کامپوزیت ها بشمار می آید.

نیپکو به عنوان شریک تجاری با تعهدی وصف ناپذیر در کیفیت ، خدمات و رضایت مشتری  برای کمک به موفقیت در برنامه های امروز و آینده شما سازماندهی شده است.

دکتر حسین اخوان

مدیر عامل

بزرگترین و مجهزترین واحد تولید محصولات کامپوزیت در ایران

شرکت نیپکو با بکار گیری آخرین فن آوری های  SMC, BMC, GMT, RTM و LFT در تولید و عرضه محصولات کامپوزیتی در ایران پیشروست. با تشکر از متخصصان شرکت که  در زمینه های تحقیق و توسعه ، طراحی و مهندسی محصولات مختلف کامپوزیتی مانند قطعات خودرو ، تابلو های برق و همچنین مخازن آب با توجه به سفارشات مشتری و تقاضاهای بازار طراحی و تولید می کنند.

نیپکو به عنوان یک تامین کننده قوی و قابل اعتماد ، حمایت کننده محصولات با کیفیت بالا با بکارگیری استانداردهای بین المللی کیفیت مانند  “ISO / TS 16949: 2009 ” توانسته است اعتماد مشتریان داخلی و بین المللی خود را جلب کند.